Acil Servis

ACİL SERVİS

Acil Servis , özellikle acil sağlık sorunlarının çözümü için hastane öncesi ve hastanelere bağlı acil servislerde sunulan hizmet kalitesinin artırılmasını, ölüm ve sakatlıkların önlenmesini hedef almıştır. Acil Servis birimimizde; alanında uzman hekimler ve sağlık personelleri ile hizmet verilmektedir. Tam anlamıyla multidisipliner bir anlayışla hizmet veren Acil Servis birimimizde gerektiğinde hastanemizdeki diğer uzmanlık dallarındaki hekimlerimiz çok kısa bir sürede hastaya hizmet vermek için acil servise ulaşmaktadırlar.

Acil Servis birimlerimizdeki ekip tarafından değerlendirilen hastalarımız ilgili tetkikleri yapıldıktan ve sonuçları değerlendirildikten sonra gerekli görüldüğü takdirde ilgili tıbbi bölüme sevk ediliyor.

Mobil Sağlık Hattı: 444 2 634

 

Fertillife Afyon Hastanesi Acil Servis Birimimizde; hastaların ilk tedavi ve gözlemleri uzman doktor ve sağlık personeli tarafından yapılmaktadır.Hastanın en temel hakkı sağlıklı ve konforlu şekilde tedaviye alınmasını sağlamaktadır. EKG, defibrilatör, monitör, standart donanımları olup, tam donanımlı ve kullanıma hazır ambulanslarımız ise 24 saat kesintisiz hizmeti ile hastaların hızlı ve güvenli şekilde transfer edilebilmesini sağlamaktadır.

Mobil Sağlık Hattı: 444 2 634

Randevu Al
Bize Ulaşın..