Sağlığınız için, sağlıklı nesiller için yanınızdayız...

İletişim : 444 26 34
   : (542) 258-67-03

Doktorlar

Uzm. Dr. Duygu Gencer

1985 yılında Ankara’da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Ankara’da tamamladım. 2003-2009 yılları arasında Gazi Üniveersitesi Tıp Fakültesinde okudum. Gazi Tıp’tan mezun olduktan sonra 2010 yılında staj görürken hayran kaldığım dermatoloji bölümünü kazandım.

Dermatoloji ihtisasımda dermatokozmetik, dermatocerrahi ve dermatoalerji konularında alanında isim yapmış hocalardan eğitim aldım, çeşitli yayınlara ve posterlere katkıda bulundum. 2014 yılında uzmanlık tezimi “Oral mukoza lezyonlarında kontakt duyarlılığın araştırılması” konusunda yaptım.

2015 yılında ihtisasımı tamamlayarak Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı ünvanını aldım. Mecburi hizmetimi Bolvadin Devlet Hastanesinde bitirdikten sonra Afyonkarahisar devlet hastanesinde görevime devam ettim. Şu anda özel Fertillife Hastanesinde hastalarımı kabul etmekteyim

Mesleki felsefem
Bugüne kadar edinmiş olduğum bilgi ve deneyimlerimi hastalarıma en iyi şekilde aktararak hekimlik zanaatini icra etmek, hastalıkları ve tedavileri hakkında hastalarımı detaylıca bilgilendirip, seçenekler sunmak ve işbirliği içinde çalışmak. Zanaatimce uygun, güvenli, kaliteli bulmadığım, aşırı (over correction) işlem ve tedavilerden ayrıca tıp etiğine uymayan, ahlaki olmayan davranışlardan uzak durmak, hastayı hastadan çok düşünmek ve korumak. Ufak dokunuşlarla kişinin kendinden vazgeçmeden istediği nüansları elde ederek hem cildine hem ruhuna dokunmak.

Profil Son Güncellenme Tarihi: 10.05.2023

Bize Ulaşın..