Fertillife Çevre Hastanesi

Çevre Hastanesi Sağlık Sektöründe 30 yıllık deneyimi ve uzmanlığını İnsan Odaklı Hizmet anlayışı ile birleştiriyor. Sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanında; bu hizmeti beraberce sunan Çalışanın da memnuniyetini ve güvenliğini sağlamayı benimsemiştir.


TARİHÇE

Türkiye’nin ilk özel hastanelerinden Çevre Hastanesi yenilikleri ile dikkat çekiyor.1983 yılında Sağlık Sektöründe varlık göstermeye başlayan ve 1994 yılında yeniden yapılanarak hizmetlerini sürdüren Çevre Hastanesi; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan referans bir kuruluş olma yolunda ilerliyor.

VİZYONUMUZ

Hastanemizin hizmet sunumu konusunda gelecekteki her tür bilimsel ve teknolojik gelişimlere sonuna kadar açık, çevremizde ve bölgemizde aynı statüde olduğumuz gerek resmi gerekse özel her kurum ya da kuruluşla ve her alanda etik kurallar çerçevesinde sürekli rekabet içinde halkımızın hak ettiği uluslar arası standartta en kaliteli en verimli en güvenilir ve sürekli kendini yeniler tarzda kendisiyle rekabet eder gibi hizmet üretmeyi.

MİSYONUMUZ

Sağlık hizmeti almak için başvuran tüm hastalarımıza  din,  dil, ırk, cinsiyet ve sosyal sınıf farkı gözetmeksizin, hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp, memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, kaynakları etkin ve verimli kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı çeşitli iletişim yolları ile hastaları sağlık konusunda bilgilendirmeyi, sağlık hizmeti sunarken hasta ve yakınları ile kendi personelimizin de memnuniyetini önemsemeyi.

Hastanemiz bünyesinde özellikli birim olarak:

Acil Servis

Anestezi ve Reanimasyon

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Biyokimya

Çocuk Hastalıkları

Dahiliye

Deri ve Zührevi Hastalıklar

Diyet ve Beslenme

Estetik ve Plastik Cerrahi

Genel Cerrahi

Göz Hastalıkları

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kardiyoloji

Kulak,Burun,Boğaz

Nöroloji

Ortopedi ve Travmatoloji

Saç Ekimi

Çevre Fit ve Kilo Kontrol Merkezi

Tüp Bebek Merkezi

Check-Up Merkezi

Lazer Epilasyon

Detaylı Bilgi,Randevu ve Adresimiz için 0212 274 69 25 – 444 25 93 ve www.cevrehastanesi.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Randevu Al
Bize Ulaşın..